Broszury wideo to narzędzia pomocne przy badaniu przyczyn i leczeniu dolegliwości fizycznych, chorób czy obrażeń. Są wydatną pomocą dla dietetyków i trenerów fitness.

Dzięki możliwości wymiany materiałów wideo w gotowych urządzeniach firmy mogą odpowiadać na konkretne potrzeby każdego pacjenta ładując odpowiednie, spersonalizowane treści wideo, do konkretnej broszury wideo.

Dlatego właśnie nasze broszury wideo wybierają jedne z najbardziej znanych firm z branży medycznej i naukowej.

Ruchome obrazy angażują na wielu poziomach. Dzięki odpowiednio przygotowanej treści wideo zwiększa się percepcję odbiorców również w kategorii badań naukowych. W ich zainteresowaniach pojawia się medycyna i farmacja.

TV in a Card przekazuje wiedzę naukową w formacie wideo dla takich firm jak GE, Unilever, Transitions Lenses, Coopervision, Lloyds Pharmacy i wielu innych innowacyjnych spółek z branży ochrony zdrowia.

Nasze farmaceutyczne broszury wideo i medyczne wizytówki wideo zapewniają natychmiastowy dostęp do wysokiej jakości pomocnych materiałów wideo, zarówno dla lekarzy, studentów medycyny jak i dla samych pacjentów.

Unilever Video Brochure
Pfizer Video Brochure