Dedykowany influencerom, blogerom i dziennikarzom wideo mailing jest potężną bronią w walce o wymagającego klienta, szczególnie w sytuacji wprowadzania na rynek nowego produktu. Służymy kompleksowym doradztwem w tym zakresie, podobnie jak przy opracowaniu skutecznych wideo POS (punktów sprzedaży), zawierających komunikację skierowaną do klientów końcowych.

Adidas Video Brochure

Nasze wolnostojące systemy ekspozycyjne (FDSU) i specjalne wyświetlacze umieszczone w ladach sklepowych promują treści zarówno liderów rynku, jak i wschodzących firm. Nasze produkty znajdziesz nie tylko w sklepach Aldi, Sainsbury, Tesco czy Waitrose, ale również w salonach Harrods i Selfridges. W ten sposób wspieraliśmy launch marki Cavalli na europejski rynek.

Morrisons Video Brochure

Jeśli chcesz, żeby świat usłyszał o Twojej marce, pomyśl o TV in a Card. Nasi doświadczeni doradcy pokażą ci jak zmaksymalizować sprzedaż i efektywność Twojego marketingu korzystając z naszych rozwiązań. Wideo przyciąga uwagę. Pozwól nam zadbać o świetne wyniki Twojej następnej kampanii.