Odpowiadamy za projekt, produkcję, licencjonowanie i dystrybucję video wizytówek, katalogów, zaproszeń i broszur na całym świecie. Wykorzystując metalizowany tusz drukujemy układy scalone bezpośrednio na papierze. W naszych fabrykach w Korei, Dubaju i Londynie instalujemy ekrany TV bezpośrednio w wizytówkach, broszurach, katalogach i czasopismach. Wszystko po to, żeby przyciągnąć uwagę Twojego odbiorcy.

Russell Lawley-Gibbs, twórca TV in a Card, założyciel globalnej marki tak opowiadał o swoim wynalazku podczas Digital Content Summit w Londynie:

Właśnie dlatego najbardziej rozpoznawane brandy na świecie wykorzystują w swojej komunikacji rozwiązania TV in a Card. Po raz pierwszy na świecie wykorzystała je marka Xerox, ogłaszając otwarcie swojej siedziby w Dubaju.

Dla marki Coty stworzyliśmy pierwszy w historii bezprzewodowy POS video, zasilając go baterią o przedłużonej żywotności, aby w trybie ciągłym mógł odtwarzać filmy w sklepach w całej Europie. Marka Samsung skorzystała z naszego projektu najcieńszych na świecie wizytówek video – miały zaledwie trzy milimetry grubości…

Zaprojektowaliśmy oprogramowanie pozwalające naszym klientom nie tylko na zdalne ładowanie ich filmów na nasze urządzenia, ale również umożliwiające im monitorowanie zachowania ich odbiorców. Ciągle się rozwijamy i co roku wdrażamy kolejne innowacje.